Apie JUDA NT

„Juda NT“ yra draugiška, moderni ir verslo etika besivadovaujanti nekilnojamojo turto įmonė. Mūsų nekilnojamojo turto specialistai mėgsta savo darbą, yra orientuoti į maksimalius pardavimo tikslus ir į darbo kokybę. „Juda NT“ – tai aukščiausia paslaugų kokybės garantija.

Darius ir Juras – JUDA NT bendraįkūrėjai

Istorija

Įmonė įkurta 2016 metais draugams Jurui Sadauskui ir Dariui Uleckui nusprendus susiburti kartu. Juras daugelį metų dirbo pardavimuose su verslu dirbant telekomunikacijų ir IT srityse, o Darius turėjo NT patirties. Skirtingos kompetencijos, didelis pažinčių ratas ir lėmė partnerių veiklos pradžią kartu.

Labdaringa veikla

Antroji mūsų veikla yra labdaros ir paramos projektai sunkiau besiverčiantiems, žmonėms, turintiems socialinių problemų ar turintiems negalią. Mūsų labdaros ir paramos fondas „Juda“ buvo įkurtas siekiant padėti tiems žmonėms, kuriems to reikia labiausiai. Visi mūsų įmonės darbuotojai savo gerumu dalijasi savanoriškai ir noriai įsitraukia į įvairius labdaros projektus.

Prisidėti prie fondo veiklos galite ir Jūs, paskirdami savo 1.2 proc. GPM dalį. Šios sumos nepaskyrus – ji grįžta į Valstybės biudžetą.

Fondo pavadinimas: Labdaros ir paramos fondas Juda

Fondo kodas: 304182375

Fondo akimirkos: ČIA

Partneriai

Dirbame su patikimais partneriais ir galime jums rekomenduoti:

Statybos / vidaus apdaila / baldai

Projektavimas / interjero dizainas

Finansavimas

Compare listings

Compare