Privatumo ir Slapukų politika

Ši privatumo politika taikoma šiai (-ioms) Svetainei (-ėms), tačiau nebūtinai taikoma kitoms MB „Juda NT“ svetainėms. Išeidami iš bet kurios (-ių) Svetainės (-ių), perskaitykite svetainės, į kurią pereinate, privatumo politiką. Jei nesutinkate su šios privatumo politikos sąlygomis, nenaudokite Svetainės (-ių).

Jei įeisite ir naudosite Svetainę (-es), tai reikš, kad sutinkate su šiuo privatumo patvirtinimu.

Naudodami šią Svetainę (-es), paspaudę mygtuką, kad sutinkate jūs vienareikšmiškai patvirtinate, kad registruojantis šiose Svetainėje (-se), ją (-as) naudojant pateikta arba su Svetaine (-ėmis) susijusi asmeninė informacija gali būti saugoma atitinkamose duomenų bazėse.

Atkreipkite dėmesį, kad MB „Juda NT“ gali teikti apibendrintus statistinius duomenis apie klientus, duomenų srautus ir susijusių Svetainių informaciją patikimoms trečiosioms šalims, tačiau šiuose statistiniuose duomenyse nebus asmenį identifikuoti leidžiančios informacijos.

Asmeninė informacija

MB „Juda NT“  renka asmeninę informaciją, kad galėtų teikti Svetainę (-es) ir kitas MB „Juda NT“  svetaines, paslaugas ir (arba) produktus, tyrimus, demografinius, statistinius duomenis ir pagalbą klientams, juos kurti ir personalizuoti. Dažniausiai MB „Juda NT“  renka asmeninę informaciją, kad galėtų asmeniškai su jumis susisiekti ir atsakyti į klausimus bei įvykdyti užklausas. Tokia informacija gali būti (neapsiribojant) jūsų vardas, adresas, el. pašto adresas ir telefono numeris. Gavus jūsų sutikimą šie duomenys bus naudojami su jumis susisiekti tiesioginės rinkodaros tikslais paštu, el. paštu arba telefonu atliekant rinkos tyrimus, taip pat jus informuoti ir gauti jūsų atsiliepimus apie būsimus produktus, paslaugas ir (arba) reklamą.

Jei atsiųsite mums produktų užsakymų, prašymų teikti paslaugas arba bet kokios medžiagos į Svetainę (-es), galbūt turėsime su jumis susisiekti, kad gautume papildomos informacijos, reikalingos užsakymams ir prašymams vykdyti. Jūsų asmeninė informacija be išankstinio jūsų sutikimo nebus atskleidžiama jokioms trečiosioms šalims, išskyrus atvejus, kai to reikalauja teisės aktai, arba, kad būtų galima įvykdyti jūsų užsakymą, užklausą, teikti interaktyviąją pagalbą klientams ir tobulinti MB „Juda NT“ produktus bei paslaugas. Tuo pačiu suteikiate MB „Juda NT“  teisę teikti informaciją, kurią pateikėte MB „Juda NT“ minėtiems tikslams, su MB „Juda NT“ bendradarbiaujantiems partneriams.

Asmeninės informacijos sauga

Atkreipkite dėmesį, kad su asmeninės informacijos teikimu asmeniškai, telefonu, internetu ar naudojant kitokias laikmenas ar terminalus visada yra susijusi rizika. Jokia technologijų sistema nėra visiškai saugi, apsaugota nuo klastočių ar programišių.

Lankytojų identifikavimas

Apskritai galite naudoti šią (-ias) Svetainę (-es) informaciniais tikslais neteikdami asmeninės informacijos ir nenurodydami MB „Juda NT“, kas esate. Tačiau kartais MB „Juda NT“ arba jos trečiųjų šalių įgaliotieji asmenys gali įkelti informacijos į jūsų kompiuterį, kad MB „Juda NT“ galėtų gauti tam tikrus duomenis. Ši informacija vadinama slapukais. Slapukai dažnai naudojami daugelyje svetainių. Slapukai laikomi jūsų kompiuterio standžiajame diske, o ne Svetainėje (-se). MB „Juda NT“ arba jos trečiųjų šalių įgaliotieji asmenys naudos tik informaciją, kurią patys įdėjo į Svetainės (-ių) arba kitų MB „Juda NT“  svetainių slapukus.

Slapukai leidžia mums teikti geresnes bei efektyvesnes paslaugas ir personalizuoti svetainę. Naudodama slapukus, MB „Juda NT“ gali toliau kurti ir tobulinti Svetainę (-es).

Šių tipų slapukai leidžia prisijungti kaskart neįvedant prisijungimo vardo.

Naudojant šių tipų slapukus, nerenkama jokia asmeninė informacija. T. y. slapukai identifikuoja jūsų kompiuterį, bet ne jus.

Jei nenorite gauti slapukų arba norite būti įspėti, kai nustatomi slapukai, galite konfigūruoti naršyklę, jei ji turi tokius parametrus.

Jei pasirinksite atmesti slapukus, gali būti, jog negalėsite naudotis visomis interaktyviosiomis Svetainės (-ių) funkcijomis, atsisiųsti tam tikro turinio ir (arba) atlikti tam tikrų operacijų. Be to, Svetainėje (-se) gali būti naudojamos kitokios technologijos, leidžiančios MB „Juda NT“ rinkti tam tikrą techninę informaciją, pvz.: jūsų IP adresą, kompiuterio operacinės sistemos tipą, interneto naršyklės tipą ir prijungtų svetainių adresus, kad galėtų gerinti teikiamas paslaugas.

Nepilnamečiai

Asmenys, kurie pagal galiojančius vietinius įstatymus, yra nepilnamečiai negali teikti MB „Juda NT“ jokios informacijos per Svetainę (-es). Jei jūsų šalyje esate nepilnametis arba jaunesnis negu įstatymo numatyto amžiaus, prieš pateikdami informaciją MB „Juda NT“ per Svetainę (-es) turite gauti tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą, išskyrus atvejus, kai tokią veiklą leidžia galiojantys jūsų šalies įstatymai.

Privatumo politikos modifikavimas

MB „Juda NT“ pasilieka teisę bet kada iš anksto nepranešusi keisti ar modifikuoti šią privatumo politiką arba keisti, modifikuoti ar uždrausti prieigą prie Svetainės (-ių) ar jos (-ų) turinio.

Konkrečios paslaugos teikimo sąlygos

MB „Juda NT“ gali nustatyti skirtingas skirtingų paslaugų teikimo sąlygas (pvz., naudojimo sąlygas), įskaitant duomenų apsaugą.

Slapukų (ang. „cookies“) politika

MB „Juda NT“ naudoja slapukus tam, kad Jums būtų patogiau naudotis mūsų interneto svetainėmis, nebent jūs juos užblokuosite savo naršyklėje patys.

Laikydamiesi naujai priimtų ES teisės aktų, informuojame Jus, kaip naudojame slapukus. Manome, kad svarbu apsaugoti Jūsų privatumą ir atvirai kalbėti apie tai, kaip naudojame Jūsų duomenis. Šio teksto tikslas ‒ Jus informuoti ir padėti Jums sklandžiai naudotis mūsų interneto svetainėmis.

Google Analytics

Bendrovės MB „Juda NT“ tinklapiai naudoja Google Analytics, interneto duomenų analizės paslaugą, kurią suteikia trečioji šalis (“Google”). Google įdiegia slapukus, siekdama pagelbėti mums analizuojant šio tinklapio naudojimą. Šių slapukų surinkta informacija, susijusi su šio tinklapio naudojimu, jūsų naršyklės bus perduota ir saugoma bendrovės Google, jos serveriuose Jungtinėse Valstijose ir kitose šalyse. Google naudos šią informaciją mūsų vardu, kad galėtų įvertinti, kaip jūs naudojote mūsų tinklapį, taip pat užpildyti tinklapio aktyvumo ataskaitas ir suteikti mums kitų paslaugų, susijusių su tinklapio aktyvumu bei interneto naudojimu. IP adresai, kuriuos išsaugos Google, nebus niekaip susieti su kita Google saugoma informacija. Jūs galite išjungti ar užblokuoti Google slapukus, pasirinkdami tam tikrus nustatymus savo naršyklėje. Jeigu nuspręsite tai padaryti, jūs galite prarasti galimybę visokeriopai naudotis visomis šio tinklapio galimybėmis. Galite parsisiųsti ir įdiegti Google Analytics slapukų išjungimo priedėlį čia: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout

Jeigu turite kokių nors klausimų apie tai, kaip mes naudojame slapukus, prašome susisiekti su mumis el. paštu info@juda.lt

Partneriai
Partneriai
Scroll Up